MŪSŲ KOMANDA

 

Mūsų komandos veiklos sritis - individualių namų statyba

 

Šioje srityje mes esame jau daugiau nei 10 metų, todėl galime teigti, jog turime nemažai patirties ir esame savo srities profesionalai. Ilgametė patirtis leidžia mums darbus atlikti itin kokybiškai, vadovaujantis statybos techninių reikalavimų. Savo esamiems ir naujiems klientams siūlome kokybiškai ir sutartu laiku atlikti visus statybos darbus.

Jei norite pasistatyti namą, bet esate labai užsiėmę ir neturite laiko, pasirūpinsime Jūsų namo statybomis, todėl nereikės niekuo rūpintis papildomai, nes viską mes atliksime ir prižiūrėsime patys. Taip pat užsakysime ir pristatysime visas būtinas statybines medžiagas, kurių prireiks statybos eigoje. Dirbame su savo klojiniais ir technika. Atliktiems darbams suteikiame garantijas, rengiame darbo projektus.

Visada galima pagal Jūsų pageidavimą apžiūrėti mūsų vykdomus ir jau įgyvendintus projektus.

Jei turite statybos ar renovacijos idėjų ir nežinote kaip jas įgyvendinti - rašykite mums. Mes pasirengę Jums padėti. Užpildykite apačioje  esančią elektroninę užklausą ir mes kuo skubiau su Jumis susisieksime bei pateiksime Jums tenkinantį sprendimą.

Parašykite mums!